4. 223. 247. Your email address will not be published. "Ju jeni vetm 1 vje, por tashm dini si t'i vidhni zemrn do personi q e bni n mnyr perfekte. Ju jeni nj fmij i vogl interesant. "Shpresoj q ditlindja juaj e par t jet lumturi. Djali im i dashur, t kam mbajtur n bark pr 9 muaj t gjat, kshtu q pr mua, ditlindja jote do vit sht nj fest kur m n fund mori fund! Gzuar 1 vjetorin. "Un kurr nuk kam par vajza m t bukura nj vjeare si ju. Ku ka shkuar koha? , 95. Gzuar ditlindjen e mi t mrekullueshme vajz! Le t realizohen t gjitha shpresat, ndrrat dhe aspiratat tuaja pr ju ndrsa filloni kt vit t ri t jets suaj. 154. Ne ju duam si prindrit tuaj dhe shpresojm q ju t keni shum dhurata t mrekullueshme me t cilat ju plqen t luani., 97. 266. Jeni tashm nj vje? Sot ti bn katr vje dhe un jam thellsisht kaq shum mirnjohse. Urime pr ditlindjen e par pr vajza dhe djem t vegjl. "Kjo sht nj dit shum e veant, dhe ju jeni nj sot! ", 2. ", 90. "Asnj dhurat nuk mund t'i afrohet asaj q ti, princesha jon e vogl, na ke dhn do dit, pr 365 ditt e fundit. Faleminderit q tejkalon do shpres q kam pasur ndonjher pr t pasur nj fmij! Nuk sht udi pse prindrit tuaj jan kaq t entuziazmuar. , 52. Required fields are marked *. "Qoft ditlindja juaj e lumtur, e ndritshme dhe argtuese nga momenti kur fillon deri n sekondn q bhet! Pr nipin tim t vrullshm nj vjear, bj ditlindjen m t lumtur. Puthje t mdha pr ju n ditlindjen tuaj sot! Fitorja, dashuria e vrtet dhe lumturia e pandotur mund t'ju shoqrojn n do hap t jets. "Duke ju dshiruar asgj, por lumturi n ditn tuaj t madhe sot. 99. N vazhdimsi un kaloj me ju ndjehet si nj dit e kaluar n parajs. Gzuar ditlindjen, princ! "Gzuar ditlindjen e par, pr bukn time t preferuar t vogl. Sot feston ditelindjen por nuk dua te mburrem thjeshte . Sot ti bn katr vje dhe un jam thellsisht kaq shum mirnjohse. Ndarja e ktij momenti me ju e bn zemrn time t kaprcej t gjitha rrahjet q dini. Mson se nuk mund ta fshish tortn nga goja dhe veshja. Gzuar ditlindjen, grua! "A jeni gati ta bni nj? "Shpresoj q t rritesh i zgjuar, i menur dhe i fort - megjithat, dije se do t jesh gjithmon nj bebe e vogl pr mua! "Fal Zotit ju jeni nipi im dhe shpresoj se do t keni nj bekim sot. , 80. "Edhe nj vit deri n "dyshtart tuaj t tmerrshm". Nuk mund ta imagjinoj jetn pa shoqen time m t mir. Ju urojm nj ditlindje shum t veant dhe ju falnderojm q sollt kaq shum gzim n jetn ton. Pavarsisht nse doni t shkruani ato dshira n nj kart ditlindjeje ose t'i vendosni ato n nj banderol, ktu sht nj list e urimeve t bukura, t shkrirjes s zemrs, madje edhe qesharake t ditlindjes s 1-t. 115. "E di q mbase nuk e dini sa e rndsishme sht kjo dit, por m besoni, nj dit do t kuptoni se sa domethnie keni pr mua, fmij. 289. Un dua q ju t dini se m keni br gruan m t lumtur n bot. "Pavarsisht nse jeni n gjum apo zgjuar, hijeshia juaj e parezistueshme sht gjithmon trheqse pr kdo. fati.gzuar ditlindjen Per vajzen e cila me ndihmoj ta kuptoj definicionin e jetes ne thelb. Gzuar ditlindjen! 194. "Prshndetja m e ngroht e ditlindjes pr princeshn tuaj t bukur t vogl. Pr t nnvizuar rastin: N fund t fundit, dshira e dikujt pr nj ditlindje t lumtur sht thjesht nj mnyr pr t nnvizuar rastin dhe pr ti treguar atij se po i kushton vmendje dhe se do t donte t ishte pjes e festimit t tij. Do t qeshni me do budallallk q bj, pavarsisht sa her e bj., 185. Gzuar ditlindjen, princ! Gzuar ditlindjen burri im i vogl. Gezuar ditelindjen, bebe! "Un nuk mendoja se mund t merrje ndonj cuter, por gabova, duke par q shijoje tortn tnde! sht gjithashtu dita kur ne falnderojm q ju kemi n jetn ton. 147. Shpresoj q ta dini se sa kuptimplote dhe t mrekullueshme e bni jetn time dhe e mbani gjithmon at njohuri n zemrn tuaj t bukur. "Ju gjithmon na jepni nj dhurat do dit. "Ne gjithmon lutemi q jeta e vajzs suaj t vazhdoj t jet nj bekim pr ju dhe familjen tuaj me shum dashuri, paqe dhe lumturi. ", 170. Prania juaj e ka br jetn ton t jashtzakonshme dhe t bukur. "Un dua q ju t qndroni kaq pak prgjithmon, por gjithashtu dua q t bheni miku im m i mir me t cilin mund t ndaj jetn. Keni 1 vjetorin e prsosur dhe t bukur! Shpresojm t kam mbushur ditlindjen tuaj me gjith argtimin q mund t prballoni. Ditlindja e par m e lumtur pr voglushin!, 94. Mezi presim t'ju dgjojm t na tregoni mendimet, ndrrat dhe dshirat tuaja. Shpresoj q n ditlindjen tnde t kan mbushur me shum bekime, duke mos prjashtuar t miat. Gzuar ditlindjen Lil kushri. Urime pr ditlindjen e par pr vajzat dhe djemt, 20. 219. Gzuar ditlindjen! . Ju meritoni nj fest t madhe, dhe un po e bj t ndodh. Ne fakt jam pak jashte temes, Mund te me ndihmoj dikush nese mundet Pershendetje nena Kam nevoje per rroba gocash 2-3 vjece Faleminderit. Gzuar 1-vjetorin., 35. Gzuar ditlindjen bukuroshe. Ju vazhdoni t'i bni t gjith rreth jush kaq krenar! Ju mund t shkoni t egr dhe t hidhni nj prshtatje. Dshira e dikujt pr nj ditlindje t lumtur sht nj mnyr pr tu bashkuar n kt festim dhe pr t shprehur gzimin tnd pr ata. 103. Shum urime pr kalimin 1-vjear. Jam e lumtur q kam nj motr kaq t . Shijoni me shum entuziazm kt moment t veant. Kjo do t thot q ju keni edhe shum vite duke u prishur nga gjyshrit tuaj! Keni nj ditlindje t bukur, kiddo! "Ka nj dit shum t veant q pret n qoshe. Ketu mund te gjeni shume urime qe ta uroni vajzen tuaj per ditelindjen e saj e cila eshte e vecante per ty si nene. "Un nuk kam bler asnj tort pr ju. Currentschoolnews.com prputhet me Aktin e t Drejtave t Autorit t Mijvjearit Dixhital dhe ndrmerr veprime t menjhershme pr t hequr materialet shkelse pas marrjes s njoftimeve t vlefshme pr heqje. Mund t mos ndihesh i moshuar, por nse do t ishe qen, do t ishe adoleshent. A ishit duke kerkuar per nje urim te bukur per Urime per Ditelindjen e Djalit? Ju thjesht mund t qani dhe t ndaloni vetm kur nna dhe babai juaj t ken falur. Gzuar ditlindjen! Ju jeni t veant n do drejtim. do dit me ju sht nj dhurat e pamuar pr ne. Un pres q t kaloj do ditlindje me ju sepse ju jeni nj tuf gzimi. 167. Duke drguar shum dashuri, prqafime t mdha dhe urime pr ditlindje nga mami dhe babi. 155. Keni nj ditlindje t mrekullueshme! 245. Ju balanconi punt me shpejtsi. Ju ngriheni me rastin dhe Un jam ndonjher i knaqur me ju. Nse dshironi t shihni m shum artikuj t till, gjithashtu mos harroni ta ndani kt artikull me miqt dhe familjen tuaj. Ju uroj gjrat m t mbla n jet. Gjithmon mbani mend se pavarsisht se far ju ndodh, dika m e madhe po ndodh n ju. Pr t festuar personin: Nj ditlindje sht nj festim i jets s nj personi dhe faktit se ai ka arritur nj vit tjetr. Urime Ditlindjen vajza jon e mbl. Nse doni t shtypni ato dshira n nj kart, shkruajini ato n nj banderol, ose lexojini ato t gjithve pr at fmij t veant nj vjear. Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Ata na favorizuan shum q t kishim nj djal t mrekullueshm si ju. Shpresoj q dita juaj t jet e mbushur me asgj por lumturi dhe koh t mira! Gzuar ditlindjen! Dhe n ditn tuaj t veant, ne jemi krenar q jemi t part q ju urojm ditlindjen vajzs son t vogl. Dua t dish se fardo q t ndodh n jet, ti do t jesh gjithmon vajza ime e vogl dhe un do t t dua prgjithmon. Duart tuaja t but dhe t dashur e din se far sht puna. Gezuar ditelindjen, bebe! Nj nga gjrat m t mira pr ju n kt mosh sht se keni nj sens t shklqyeshm humori. koha fluturon kaq shpejt! "Dymbdhjet muaj m par, u bra xhaxhai krenar i nj prej foshnjave m t lezetshme ndonjher! Ketu do gjeni edhe urime tjera te bukura per vajzen tuaj te dashur. T dua!, Pr vajzn time t dashur, gzuar ditlindjen! Gzuar ditlindjen, vajza ime e dashur!, Duke u uroj nj ditlindje shum t lumtur vajzs sime t bukur. T bsh nj t till do t thot t mos kesh kurr t thuash se t vjen keq. "Gzuar ditlindjen, kushriri i vogl! Dashuris sime obsesive pr ju i mungon nj kur. Qoft kjo gzim, dashuri dhe lumturi e lumtur e ditlindjes tuaj t par t vazhdoj pr shum vite t tjera. Gzuar ditlindjen! Engjlli im i vogl mbush nj vje. "Mund t brtisni dhe ndonjher t humbisni mendjen. Gzuar ditlindjen e par. Urime pr ditlindjen pr fmijn m t dashur un q un njoh. Gzuar ditlindjen, vajz e mbl! 228. T gjitha t mirat, sepse ju e meritoni at pr t qen nj djal i mir. 134. ", 72. Gzuar ditlindjen e par!, 3. Gzuar ditlindjen, vajza ime!" "N ditlindjen tnde, dua t t uroj nj vit t mrekullueshm dhe t plot me mirsi dhe begati. 258. Q ky vit t jet edhe m i mir se i fundit. Ti je m shum nga sa mund t shpresoja ndonjher. "Le t jet do dit e veant si kjo, pr bukuroshen time Fmija mbesa! Gzuar ditlindjen, vajza ime!, N ditlindjen tnde, dua t t uroj nj vit t mrekullueshm dhe t plot me qllime t ndrmarra dhe ndrra t realizuara. Pr t treguar dashuri dhe nderim: Dshira e dikujt pr nj ditlindje t lumtur sht shpesh nj mnyr pr t shprehur dashuri dhe nderim pr at person. "Jam aq i ngazllyer sa xhaxhai juaj q ju shikon duke provuar tortn tuaj t ditlindjes pr her t par - gzuar ditlindjen pr ju! "Le t dalim pr nj vit t netve pa gjum dhe gzimit t panumrt! Gzuar 1-vjetorin Lil Junior., 16. 197. Your email address will not be published. . 107. "Gzuar ditlindjen e par! Ka shum pun pr t br, dhe ju jeni vetm nj. document.getElementById( "ak_js_1" ).setAttribute( "value", ( new Date() ).getTime() ); Urime per Ditelindjen e Djalit [i veant], Urime per Ditelindjen e Vajzes (Urimi me i Bukur), Poezi per Ditelindje [Shume e Bukur per Urime]. Le t filloj me ditlindjen tuaj t par! Shum dashuri, urime, prqafime dhe puthje pr fmijn tuaj. Dashuria e jets time, urime ditlindja. "Asnjher mos u prpiqni t nnvlersoni fuqin q zotron nj fmij 1-vjear. "I dashur nip, ti je vrtet nj dhurat nga Zoti, foshnj. Ditlindjet jan dit shum t veanta n jetn e dokujt. Uroj m t mirat pr ty dhe faleminderit q ke qen shembulli m i mir n bot. , 86. 297. Se do t keni shansin t shihni veten ashtu si ju shohin njerzit. Kaloni nj dit t gzueshme si gjithmon, dhe qofshi gjithmon t suksesshm n jet! "Ju jeni nj vajz aq mahnitse dhe simpatike saq do shtpi sht shum e ngazllyer kur ju sheh. ", 85. Shpresojme qe jeni ndare te kenaqur me keto Urime per te cilat ishit duke kerkuar. T gjitha nett pa gjum ia vlejn pr nj vajz t lezetshme si ju! Gzuar ditlindjen. "Nga dita q keni lindur, keni qen nj dhurat nga Zoti m lart. , 49. Te dergoj urime te ngroheta per ditelindjen tende, te uroj shendet dhe lumturi ne jete. Duke ju uruar gjith lumturin dhe m t mirn pr 1-vjetorin tuaj! 131. "Vajz e vogl, ne kurr nuk mund t t bjm nj dhurat aq t madhe sa ajo q na ke dhn. "Ndoshta nuk e mbani mend shijen e torts suaj t 1-vjetorit, por gjithmon do t ndjeni dashurin dhe ngrohtsin q prindrit tuaj kan dhn pr ta br at m t veant. ", 28. "Gzuar ditlindjen vajzs m t mbl nj vjeare q kemi njohur! Gzuar ditlindjen e par! Un jam i sigurt se do t'i jepni ato dhjetfish. 2. Urime pr ditlindjen universale pr vajzn n proz Un dua t prgzoj pr ditlindjen e vajzs m t bukur n Tok! 112. Shume urime per ty gezofsh edhe shume pranvera te tjera sespe me te vertete je nje person special dhe une jam i/e lumtur qe kam arritur te te njohe ne kete jete. Bni pjesn tjetr t jets tuaj m t mir t jets tuaj. 254. 299. 263. Megjithat, ju keni pasur gjithmon nj zemr t madhe, dhe kjo sht dika q un e dua vrtet. Ne jemi shum me fat q jemi prindrit tuaj dhe duam q ju t dini se ne ju duam shum, e dashur. 1-vjetori m i mir!, 47. Le t njoh shpirtin vetm mirsin, mshirn dhe gzimin. Ndani dashurin tuaj pr t voglin e veant n jetn tuaj me kto dshira unike, t przemrta q do t'ju ndihmojn t shprehni se si ndiheni. Bija ime e dashur, jo vetm q je nj vit m e madhe q sht e veant n vetvete, por sot hyn n nj kapitull t ri dhe emocionues t jets tnde. Mund ta mbushni shtpin ton me t qeshurat dhe buzqeshjet tuaja. 272. Gzuar ditlindjen e par pr ju! Ne ju urojm nj ditlindje shum t veant sepse mbushni nj vje vetm nj her., 96. "Nj voglushe e mbl si ju sht nj bekim pr do prind. "Me kalimin e viteve ne mund t kemi pasur mosmarrveshje dhe grindje t vogla, por motrat bjn vetm kt. "Q nga dita q keni lindur, ju vodht shfaqjen ktu. Pai nj ditlindje t par t mrekullueshme dhe t kndshme, superstar!, 66. "Shpresoj pr nj ditlindje t sigurt, argtuese dhe t veant pr ty, voglushe! T qenit n nj marrdhnie me nj njeri si ju ka ndryshuar vrtet jetn. Gzuar ditlindjen, princi im! Keni nj super-duper ditlindjen e 1-t! , 63. Jeta jote m ka dhn frym n shum mnyra. Sod e shoh ni dat me rendsi n'kalendar Qe ajo dat shum shpejt zemren ma ka marr Dita e tmerrshme nata e merzitshme Zemra jeme qan per jeten ton t'dhimshme.. Pse jo si dikur bashk me festu Pse je n'krah tjetrit pse sje me mu Perballem me vetveten por nuk kam fuqi Gzuar 1-vjetorin e lindjes, e dashur, vajz e vogl! Festoni ditlindjen tuaj me gzim dhe lumturi! Jam shum i sigurt q do t rritesh pr t'u br i till. Gzuar 1-vjetorin e vogl! Urime pr ditlindjen e par pr vajzat dhe djemt, 8. "Gzuar ditlindjen voglushit m t lezetshm q njoh! Ti je perla ime m e rrall. Ne e falnderojm At do dit pr dhuratn ton t veant. "I uroj mbess sime t vogl t bukur lumturi nga gjithka q bn n jet, dhe ata mund ta mbushin jetn tuaj me bekime! Urime pr mbushjen e 12muajve, e dashur. "Shpresoj q t keni nj ditlindje t mrekullueshme t par! Ti po m mson m shum pr jetn se sa kam qen n gjendje t t msoj ty. 146. 142. Ne t duam shume vogelushi yn. Gzuar ditlindjen, voglushe! "Prindrit tuaj jan superheronj t vrtet pr t'u kujdesur pr nj vajz kaq t lezetshme. Ju na bni nj dhurat do dit. Do t'ju kujtoj t mbani mend se nga vijn foshnjat do vit n ditlindjen tuaj, kshtu q nuk do t'ju duhet t pyesni prindrit tuaj dhe t keni i vshtir dhe bised e turpshme m von. ", 172. "Ti ma vodhe gjith zemrn ditn kur linde. Shpresoj q t vazhdoni t qndroni t ftoht dhe t mrekullueshm. "Gzuar ditlindjen e par, pr nj pako t vogl gzimi! Duket se sapo keni lindur dje.

Blue Sky Alaskan Klee Kai, Forrest County Delinquent Property Taxes, Articles U